Suadiye Mah. Emin Ali Paşa Cd. No:7/C Kadıköy / İSTANBUL
+90 (216) 999 23 72

Hakkımızda

Gentra Global > Hakkımızda

Gentra Global olarak Dünya çapında oluşturduğumuz ticaret ağımız ile ürünlerinizi Kuzey Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Afrika başta olmak üzere Dünya’nın tüm bölgelerine pazarlıyoruz. Gümrük yönetmeliği, lojistik ve pazarlama faaliyetlerinin tümünü biz yönetirken siz tüm enerjinizi üretime veriyorsunuz.

İthalat ve ihracat alanında faaliyet gösteren şirketimizin kurucusu Sadık ÖZDEMİR, Mimart Yapı’nın sahibidir ve 40 yıllık inşaat sektörü tecrübe ve deneyimini Gentra Global’e aktarmıştır. Ayrıca yönetim kurulumuzda yer alan Onur ÖZDEMİR, üretim, pazarlama ve ihracat konusundaki bilgi ve birikimlerini şirketimiz bünyesinde toplamıştır. Fabrikamızda ürettiğimiz zeytinyağı, nar ekşisi, el yapımı doğal sabun ve diğer doğal ürünlerimizi dünyanın birçok ülkesine ihraç ediyoruz.

Şirketimizin faaliyet alanlarından olan lojistik ile, gümrüklenmiş bir vaziyette gideceği ülkenin gümrük mevzuatına uygun ürün hazırlamak, analizleri ve sağlık sertifikalarıyla beraber istenilen sevkiyatı; çeşit, miktar, kilo ve adet gözetmeksizin hava, kara ve deniz yolu ile talep edilen bölgeye sağlıklı ve güvenilir bir şekilde ulaştırmaktadır. Uluslararası pazarlara temin edilen ürünler Türk kalite standartları olan TS-EN ISO : -EN ISO 18001-199 VE URS Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmesine dikkat etmekteyiz.

Galeri

Çözüm ve önerilerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz...