Suadiye Mah. Emin Ali Paşa Cd. No:7/C Kadıköy / İSTANBUL
+90 (216) 999 23 72

Faaliyet Alanları

Gentra Global > Faaliyet Alanları

Satış ve Pazarlama

Gentra Global, geliştirilen yeni iş modelleri ve esnek organizasyon yapısı ile farklı dış pazarlarda, farklı kültürlerde ve risk ortamlarında satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır. Faaliyette bulunduğu ülke piyasaları dışında merkezi satın alma yolu ile mal ve hizmet tedarik eden global firmaların da tedarikçisi konumundadır.


İş Geliştirme

Orta Asya ve Avrupa ülkelerinde artan ticaret hacmini göz önünde bulundurarak, buralardaki fırsatları değerlendirmek isteyen iş birimimiz, bu pazarlarda söz sahibi olmayı hedeflemektedir. İş Geliştirme biriminin odaklandığı konular gıda ve diğer yeni yatırım projeleridir.


Tedarik

Günümüzün rekabetçi piyasa koşulları ve sıkça değişen müşteri istekleri, perakende sektöründeki yapılanmaları alternatifli çözümlere yöneltmektedir. Bu yüzden karlılık oranlarını arttırmaya yönelik tedarikçi seçimleri ön plandadır. Maksimum fayda ilkesine bağlı olarak memnuniyet sağlayacak ürünleri ve firmaları seçmektedir.


%100 Doğal Ürünlerimizi Sizlerle Buluşturuyoruz!

www.orgamis.com.tr

Müşterilerimize ürünleri en doğal ve en saf haliyle ulaştırmak bizim en büyük prensibimizdir. Ürünlerimiz İzmir Bergama’nın Zeytindağı bölgesinde bulunan fabrikamızda kesinlikle hiçbir katkı maddesi kullanılmadan tamamen doğal olarak üretilmektedir.

Yurtdışından özel olarak ürettirip ithal ettiğimiz cam şişelerimizi uluslararası standartlarda geçerliliğe uygun olarak müşterilerimize zeytinyağ ve nar ekşisiyle sunmaktayız. Doğal sabun üretiminde de aynı özveriyle çalışmalarımızı sürdürmekte ve tamamen doğal el yapımı sabunlarımızla Dünya’nın önde gelen firmalarından olma hedefindeyiz.
Alışveriş Yapın

Lojistik

Global sektör tecrübesini yenilikçi, profesyonel ve teknolojik yapısıyla güçlendiren, tedarik zincirinde müşteriye özel sunduğu analitik, yüksek performanslı, verimli ve kurumsal çözümlerle lojistik hizmetini bir üst seviyeye taşıyoruz.

Sözleşme Yönetimi

Sözleşme yönetimi, teknik konular, idari ve satın alma perspektiflerini kapsayan çok disiplinli bir süreçtir. Ayrıca sözleşme yönetimi, projelerde risk yönetimi, performansa dayalı teşvikler, kalite güvence ve proje önceliklerini yönetme konularında kritik öneme sahiptir.